Valymo paslaugos

Patalpų valymas Vilniuje, patalpų valymas Panevėžyje, valymo paslaugos

Patalpų valymas

Periodiškai prižiūrint gyvenamąsias ar darbo patalpas, nuolat džiaugsitės švariomis ir tvarkingomis patalpomis.

Po statybinis valymas, generalinis valymas, patalpų valymas, valymo paslaugos

Po statybinis valymas

Po statybinis valymas Vilniuje ir Panevėžyje atliekamas įrengtiems butams ir namams. Tai patalpų valymas po remonto ir paruošimas naudojimui.

generalinis valymas, kruopštus valymas, generalinis valymas Vilniuje, patalpų valymas Vilniuje

Generalinis valymas

Generalinis valymas garantuos, kad į savo namus ar biurą įžengsite su nuostaba – gausite didelį gerų emocijų pliūpsnį, nes juk taip gera būti ten, kur švaru.

Langų valymas, žaliuzių valymas, medinių langų valymas, langų plovimas

Langų valymas

Langų plovimas turi būti ne tik pavasarinių darbų sąraše – kartą metuose šio darbo atlikti nepakanka. Bet kuri, net ir tvarkingiausia patalpa neatrodys nepriekaištingai, jei langų stiklai bus dėmėti ir dulkėti.

Kilimų valymas, kilimų valymas Vilniuje, kilimų valymas Panevėžyje

Kilimų valymas

Kilimai – jaukumą ir šilumą suteikianti vis dar labai populiari interjero dalis. Kaip ją prižiūrėti? Mes turime patirties ir žinių, kurios padės šia namų, biuro ar komercinių patalpų interjero dalimi džiaugtis ilgai, be papildomų rūpesčių.

Minkštų baldų valymas, baldų valymas, sofos valymas baldų plovimas

Baldų valymas

Minkštų baldų valymas, tai darbas, kurį anksčiau ar vėliau prireikia atlikti kiekvienuose namuose. Visiems svarbu, kad minkšti baldai atliktų ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją.

Jūsų dienos sukasi itin įtemptu režimu? Grįžus namo po darbų apie tvarkymą nesinori nė galvoti? O gal esate didelės įmonės, kurios biurą reikia tvarkyti kasdien, direktorius? Jums tuomet svarbu ne tik švara, bet ir diskretiškumas, pasitikėjimas valytojais. Įmonės „Tavo švara“ valymo paslaugos – kaip tik Jums! Suderinsime valymo grafiką bei darbus. Viską surašysime sutartyje. Galėsite mumis pasitikėti ir dėl tvarkos nesukti galvos.

Įmonė „Tavo švara“ teikia paslaugas tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Turime išties didelę, kompetentingų valytojų komandą, tad galime išvalyti ir mažytes patalpas, ir labai didelius objektus. Namas, modernus biuras, butas, o gal net visai negyvenama patalpa. Nesvarbu, ar patalpos buvo prižiūrimos, ar terštos ilgą laiką – valymo paslaugos bus atliktos preciziškai! Viską išvalysime itin švariai ir sutvarkysime taip, kaip Jūs pageidausite. Vertiname savo klientų laiką, tad darbus atliekame ir vakarais bei savaitgaliais.

Valymo paslaugos atliekamos ir ką tik pastatytuose ar suremontuotuose objektuose. Specialiomis valymo priemonėmis išvalysime visas statybines dulkes ir taip pat, jums pageidaujant, išvešime statybines atliekas. Jeigu reikės, sutvarkysime ir aplinką aplink objektą. Jūs tuo metu savo laiką galėsite skirti apdailos ir baldų planavimui.

Profesionaliai atliekame ir langų valymą. Galime išvalyti buto, namo ar biuro langus. Valymo paslaugos atliekamos net ir itin dideliame aukštyje – į pagalbą pasitelkiame kompetentingus aukštalipius, galinčius išvalyti net ir namo stoglangius.

Kiekvieną pavasarį ar prieš šventes šeimininkės skuba pasirūpinti namų švara – taip pat ir baldų ar kilimų išvalymu. Valymo paslaugos atliekamos ir biuruose – juk, praeinant didesniam kiekiui žmonių kilimai ir baldai išsitepa dar greičiau. Valome ilgo ir trumpo plauko kilimus, gobeleninius, odinius minkštuosius baldus. Paslaugas atliekame tiek kliento objekte, tiek specialioje valykloje.

Planuojate užsisakyti valymo paslaugas? Ir pirmiausiai norėtumėte sužinoti darbų atlikimo kainą ir terminą? Kviečiame susisiekti su įmone „Tavo švara“. Atsakysime kaip įmanoma greičiau ir kartu surasime Jums tinkamiausią valymo sprendimą.

Valymo paslaugos