Baldų valymas

BALDŲ VALYMAS
VILNIUJE IR PANEVĖŽYJE

Minkštų baldų valymas, tai darbas, kurį anksčiau ar vėliau prireikia atlikti kiekvienuose namuose. Visiems svarbu, kad minkšti baldai atliktų ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją.

Baldų valymas reikalauja kruopštaus darbo ir žinių. Tą nėra taip paprasta atlikti namų sąlygomis, tačiau mes pasiruošę Jums padėti. Minkštų baldų valymui naudojame tik profesionalias valymo priemones, parenkame jas konkrečiam baldo tipui, atsižvelgiame į medžiagas ir spalvas. Naudojame būtent baldams skirtą valymo techniką.

Minkštų baldų valymas namuose atliekamas klientui tinkamu laiku. Mūsų teikiamas šlapias baldų valymas kliento namuose, tikrai nenuvils. Išvysite stulbinantį rezultatą ir vėl iš naujo džiaugsitės savo baldais, kurie atrodys lyg nauji. Visai nesvarbu ar bus atliekamas sofos valymas, ar minkšto kampo, o galbūt Jūsų mėgiamo minkšto fotelio. Reikia paminėti, kad po giluminio minkštų baldų plovimo, baldai džiūsta apie parą.

Taip pat Jūsų patogumui siūlome ir odinių baldų bei čiužinių valymą. Būtent čiužinių valymas turi būti atliekamas periodiškai dėl Jūsų pačių sveikatos ir miego kokybės, o mes pasiruošę tuo pasirūpinti.

Klientų atsiliepimai

Kaip ir šeimoje, taip ir versle yra labai svarbu surasti partnerį, kuriuo gali pasitikėti ir kuris turi tokias pačias vertybes. Galiu drąsiai pasakyti, kad MB „Tavo švara“ yra toks mūsų partneris.
Jurgis Vilutis
„Rent Vilnius“ vadovas
Nuostabus darbas! Jau kelintą kartą, užsakome sandėlio valymo paslaugas MB „Tavo Švara“ Visada, laiku, visada operatyviai, už patrauklią kainą, su nuostabia emocija atliekama paslauga, kurios rezultatas puikus. Dėkoju Jums „Tavo Švara“ už nuostabų darbą.
Erika Šetkauskaitė
UAB „DLW Lietuva“ vadovė

Kitos valymo paslaugos

Valymo paslaugos