Kilimų valymas

KILIMŲ VALYMAS
VILNIUJE IR PANEVĖŽYJE

Kilimai – jaukumą ir šilumą suteikianti vis dar labai populiari interjero dalis. Kaip ją prižiūrėti? Mes turime patirties ir žinių, kurios padės šia namų, biuro ar komercinių patalpų interjero dalimi džiaugtis ilgai, be papildomų rūpesčių.

Valome trumpo ir ilgo plauko kilimus, bei kilimėlius. Mūsų darbų sąraše ir kiliminės dangos valymas – o juk šis darbas įprastomis namų sąlygomis yra gana sudėtingas. Taip pat, esant poreikiui, nuomojame drėgmę sugeriančius kilimėlius, juos valome ir prižiūrime.

Kilimų valymas atliekamas naudojant šlapio valymo techniką. Kiliminės dangos valymas, tai procesas, kuomet panaikinamos įvairios dėmės ir nemalonūs kvapai, sumažinamos dėvėjimo žymės. Taip pat paryškinama kiliminės dangos spalva ir tekstūrą, kilimas atgauna pirminę savo išvaizdą.

Kiliminės dangos valymas atliekamas kliento namuose, jam patogiu metu. Kilimų valymas Vilniuje, Panevėžyje atliekamas juos pasiimant iš užsakovo ir grąžinant išvalytus. Šiai paslaugai taikomas papildomas mokestis. Valymo paslaugos atliekamos naudojant tik kokybiškas valymo priemones, užtikrinančias puikų rezultatą.

Tiksli kilimų valymo kaina suskaičiuojama įvertinus plaunamą plotą ir užterštumą.

Klientų atsiliepimai

Kaip ir šeimoje, taip ir versle yra labai svarbu surasti partnerį, kuriuo gali pasitikėti ir kuris turi tokias pačias vertybes. Galiu drąsiai pasakyti, kad MB „Tavo švara“ yra toks mūsų partneris.
Jurgis Vilutis
„Rent Vilnius“ vadovas
Nuostabus darbas! Jau kelintą kartą, užsakome sandėlio valymo paslaugas MB „Tavo Švara“ Visada, laiku, visada operatyviai, už patrauklią kainą, su nuostabia emocija atliekama paslauga, kurios rezultatas puikus. Dėkoju Jums „Tavo Švara“ už nuostabų darbą.
Erika Šetkauskaitė
UAB „DLW Lietuva“ vadovė

Kitos valymo paslaugos

Valymo paslaugos