Po statybinis valymas

PO STATYBNIS VALYMAS
VILNIUJE IR PANEVĖŽYJE

Po statybinis valymas atliekamas įrengtiems butams ir namams. Tai profesionalus patalpų valymas po remonto ir paruošimas naudojimui. Per jį panaikinamos statybinės dulkės, kurios remontuojant nusėda net ten, kur plika akimi galima ir nepastebėti, pvz., ant šviesių lubų, sienų. Kiekvienas, nors kartą daręs remontą, žino, kad ne taip paprasta yra išplauti grindis, langus, kad viskas būtų idealiai švaru. Mūsų patyrę specialistai, naudodami pažangias technologijas, pasirūpins, kad būtų išvalytos po statybų likusios kalkės, silikonas ir kiti nešvarumai. Šveičiame plyteles ir jas, kliento pageidavimu, impregnuojame arba vaškuojame. Nepriekaištingai švarai pasiekti, naudojame priemones, nekenkiančias žmogui bei aplinkai.

Per po statybinį valymą galime atlikti ir naujos buitinės technikos, bei santechnikos prietaisų valymą. Taip pat visi esantys baldai yra išvalomi ir iš išorės, ir iš vidaus. Grįžus į savo namus ar darbo vietą, Jums nebereikės nieko daryti, tik susidėti daiktus į švarias lentynas. Jei atliekamas biurų valymas, nuplauname ir stiklines pertvaras.

Visas po statybinis patalpų valymas, įkainojamas įvertinus valomą plotą ir jo būklę. Jūsų patogumui galime parūpinti konteinerių šiukšlėms ar nereikalingoms statybinėms medžiagoms, likusioms po remonto. Taip pat atliekame aplinkos tvarkymo darbus.

Po statybinis valymas Panevėžyje ir Vilniuje atliekamas iš anksto suderinus laiką su užsakovu. Darbų trukmė priklauso nuo valomo ploto ir jo užterštumo.

Klientų atsiliepimai

Kaip ir šeimoje, taip ir versle yra labai svarbu surasti partnerį, kuriuo gali pasitikėti ir kuris turi tokias pačias vertybes. Galiu drąsiai pasakyti, kad MB „Tavo švara“ yra toks mūsų partneris.
Jurgis Vilutis
„Rent Vilnius“ vadovas
Nuostabus darbas! Jau kelintą kartą, užsakome sandėlio valymo paslaugas MB „Tavo Švara“ Visada, laiku, visada operatyviai, už patrauklią kainą, su nuostabia emocija atliekama paslauga, kurios rezultatas puikus. Dėkoju Jums „Tavo Švara“ už nuostabų darbą.
Erika Šetkauskaitė
UAB „DLW Lietuva“ vadovė

Kitos valymo paslaugos

Valymo paslaugos