Valymo paslaugos

Kodėl mes?

Mes teikiame aukščiausios kokybės paslaugas!

Jūsų dienos sukasi itin įtemptu režimu? Grįžus namo po darbų apie tvarkymą nesinori nė galvoti? O gal esate didelės įmonės, kurios biurą reikia tvarkyti kasdien, direktorius? Jums tuomet svarbu ne tik švara, bet ir diskretiškumas, pasitikėjimas valytojais. Įmonės „Tavo švara“ valymo paslaugos – kaip tik Jums! Suderinsime valymo grafiką bei darbus. Viską surašysime sutartyje. Galėsite mumis pasitikėti ir dėl tvarkos nesukti galvos.

Betono šlifavimas, poliravimas
Betono šlifavimas, poliravimas
Betono dangos atnaujinimas atliekama tik 2 paprastais žingsniais: mechaniškai pašalinamas viršutinis betono...
Granito ir marmuro akmens kristalizavimas
Granito ir marmuro akmens kristalizavimas
Marmuro ir granito akmens kristalizavimas gali būti atliekamas įvairiose vietose...
patalpu-valymas
Patalpų valymas
Periodiškas namų, butų ir biurų valymas. Tai sparčiai populiarėjanti paslauga...
po-statybinis-valymas
Po statybinis valymas
Nepriekaištingai švarai pasiekti, naudojame priemones, nekenkiančias žmogui bei aplinkai...
generalinis-valymas
Generalinis valymas
Kruopščiai ir preciziškai viską išvalyti nėra taip paprasta, kadangi generalinis valymas apima...
langu-valymas
Langų valymas
Žvilgsnis į pasaulį pro švarų langą yra daug malonesnis, net tada, kai už lango lyja...
kilimu-valymas
Kilimų valymas
Kilimai – jaukumą ir šilumą suteikianti vis dar labai populiari interjero dalis. Kaip ją prižiūrėti?
dezinfekcija
Dezinfekcija
Minkštų baldų valymas, tai darbas, kurį anksčiau ar vėliau prireikia atlikti kiekvienuose namuose.

Įmonė „Tavo švara“ teikia paslaugas tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Turime išties didelę, kompetentingų valytojų komandą, tad galime išvalyti ir mažytes patalpas, ir labai didelius objektus. Namas, modernus biuras, butas, o gal net visai negyvenama patalpa. Nesvarbu, ar patalpos buvo prižiūrimos, ar terštos ilgą laiką – valymo paslaugos bus atliktos preciziškai! Viską išvalysime itin švariai ir sutvarkysime taip, kaip Jūs pageidausite. Vertiname savo klientų laiką, tad darbus atliekame ir vakarais bei savaitgaliais.

Valymo paslaugos atliekamos ir ką tik pastatytuose ar suremontuotuose objektuose. Specialiomis valymo priemonėmis išvalysime visas statybines dulkes ir taip pat, jums pageidaujant, išvešime statybines atliekas. Jeigu reikės, sutvarkysime ir aplinką aplink objektą. Jūs tuo metu savo laiką galėsite skirti apdailos ir baldų planavimui.

Profesionaliai atliekame ir langų valymą. Galime išvalyti buto, namo ar biuro langus. Valymo paslaugos atliekamos net ir itin dideliame aukštyje – į pagalbą pasitelkiame kompetentingus aukštalipius, galinčius išvalyti net ir namo stoglangius.

Kiekvieną pavasarį ar prieš šventes šeimininkės skuba pasirūpinti namų švara – taip pat ir baldų ar kilimų išvalymu. Valymo paslaugos atliekamos ir biuruose – juk, praeinant didesniam kiekiui žmonių kilimai ir baldai išsitepa dar greičiau. Valome ilgo ir trumpo plauko kilimus, gobeleninius, odinius minkštuosius baldus. Paslaugas atliekame tiek kliento objekte, tiek specialioje valykloje.

Planuojate užsisakyti valymo paslaugas? Ir pirmiausiai norėtumėte sužinoti darbų atlikimo kainą ir terminą? Kviečiame susisiekti su įmone „Tavo švara“. Atsakysime kaip įmanoma greičiau ir kartu surasime Jums tinkamiausią valymo sprendimą.

Susisiekime Jums patogiu būdu

Skambinkite
+370 612 49 435
arba
Rašykite
info@tavosvara.lt