Generalinis valymas

GENERALINIS VALYMAS VILNIUJE, KAUNE IR PANEVĖŽYJE

Savo namus, daugiau ar mažiau, tvarkome ir valome beveik kasdien. Sutikite, kad ne visada visus kampus spėjame kruopščiai išvalyti. Kartais būtinas ir generalinis namų valymas. Valant patiems, tai atima daug laiko ir fizinių pastangų. Kruopščiai ir preciziškai viską išvalyti nėra taip paprasta, kadangi generalinis valymas apima labai daug užduočių.

Mūsų patyrę darbuotojai žino, kaip viską atlikti kokybiškai ir nepriekaištingai. Dažniausiai ši paslauga užsakoma po remonto, statybų darbų, po ilgo patalpų nenaudojimo. Taip pat kelis kartus per metus, siekiant palaikyti idealią švarą namuose, biuro ar kitos paskirties patalpose.

Efektyvus generalinis valymas gali būti atliktas tik naudojant profesionalias valymo priemones, bei technologijas. Mūsų darbuotojai, atsakingai atliekantys savo darbą, visada įvertina valomas medžiagas ir pritaiko tinkamiausią valymo būdą. Galime atlikti net ir giluminį akmens masės plytelių valymą.

Įmonės „Tavo švara“ atliekamas generalinis valymas gali būti vykdomas ir ligoninėse, klinikose, mokymo įstaigose ir kitur, kur klientas pageidauja.

Mūsų profesionaliai atliktas generalinis valymas garantuos, kad į savo namus ar biurą įžengsite su nuostaba – gausite didelį gerų emocijų pliūpsnį, nes juk taip gera būti ten, kur švaru.

Valymo paslaugos

Rašykite mums