Patalpų valymas

PATALPŲ VALYMAS VILNIUJE, KAUNE IR PANEVĖŽYJE

Įmonė „Tavo švara“ atlieka periodišką namų, butų ir biurų valymą. Tai sparčiai populiarėjanti paslauga. Nieko nuostabaus, kad ją vis dažniau žmonės patiki kvalifikuotiems specialistams. Namų tvarkymas – sunkus darbas. Mūsų atliekamos valymo paslaugos ir jų dažnumas priklauso nuo susitarimo su klientu. Mes galime atlikti net ir tokius darbus, kaip rūbų lyginimas, patalynės keitimas. Kliento pageidavimu rūbus vežame į valyklą ir grąžiname jau švarius.

Profesionalus patalpų valymas Vilniuje ir Panevėžyje, atliekamas užsakovui tinkamu laiku. Mūsų darbuotojai garantuoja diskretiškumą. Vertiname klientų pasitikėjimą mumis ir tai, kad įsileidžiate į savo namus ar darbo vietą, bei patikite mums savo švarą. Jūsų pageidavimu, galime namų valymą atlikti jūsų darbo ar atostogų metu, taip pat ir jums dalyvaujant.

Atvykę į vietą mūsų darbuotojai pasiūlys Jums priimtiną namo, buto, biuro valymą. Patars, kam reikia skirti daugiau dėmesio, supažindins su galimais atlikti darbais, siūlomomis paslaugomis. Išblizginsime ir Jūsų vonią ar dušo kabiną. PVC dangos vaškavimas, akmens masės plytelių plovimas ir impregnavimas, tai naujausiomis technologijomis pagrįstos paslaugos, kurias taip pat siūlome savo klientams. Biuro, butų, namų tvarkymo kaina priklauso nuo atliekamų paslaugų.

Periodiškai prižiūrint gyvenamąsias ar darbo patalpas, nuolat džiaugsitės švariomis ir tvarkingomis patalpomis. Mes atliksime tai, kas reikalauja ištvermės, laiko ir žinių, o Jums tiesiog leisime džiaugtis galutiniu ir tikrai džiuginančiu rezultatu.

Valymo paslaugos

Rašykite mums