Apie mus

6+

Tiek mūsų įmonei metų

Jūsų švara - mūsų rankose!

MB TAVO ŠVARA

Įmonė „Tavo švara“ teikia patalpų valymo paslaugas, rūpinasi teritorijos priežiūra, taip pat atlieka specializuotus gyvenamųjų ir administracinių patalpų valymo darbus. Komandoje dirba ilgametę patirtį sukaupę darbuotojai, todėl galime Jums pasiūlyti ir garantuoti nepriekaištingai atliekamus valymo ir tvarkymo darbus.

Lankstus mūsų darbo grafikas ir operatyvumas, užtikrins tinkamiausią valymo paslaugų laiką, netrukdysime Jūsų poilsio ir darbo. Jūsų patogumui valymo paslaugos atliekamos ir savaitgaliais.

1 +
Laimingų klientų
1 +
Komandoje narių
1 +
Pasirašytų sutarčių
1 +
Valymo įrenginių
Paslaugos

Pasitikėkite ir patikėkite mums savo švarą!

Planuojate užsisakyti valymo paslaugas? Ir pirmiausiai norėtumėte sužinoti darbų atlikimo kainą ir terminą? Kviečiame susisiekti su įmone „Tavo švara“. Atsakysime kaip įmanoma greičiau ir kartu surasime Jums tinkamiausią valymo sprendimą.

Istorija

Keli faktai apie mūsų įmonę.

Šiandien, mes auginame ir plečiame savo veiklą, tam, kad paslaugos būtų komplesiškenės ir atitiktų klientų keliamus reikalavimus. Kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemų ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 reikalavimų laikymąsi Įmonė užtikrina reguliariai tikrindama jų atitikimą vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Vadovybė reguliariai peržiūri, analizuoja bei atnaujina tikslus, Kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos politiką, kad ji nuolat išliktų aktuali ir tinkama.