Granito ir marmuro akmens kristalizavimas

Granito ir marmuro akmens kristalizavimas

 

Kiekvienas, kuris kaip interjero detalę, pasirinko marmurą arba granitą – vertina kokybę ir estetiką. Tačiau grindys, stalviršiai ar kiti akmeniniai baldai nuo dažno naudojimo jau po kelerių metų gali atrodyti pasenę, praradę spalvą ir būti susibraižę, dėmėti. Vienas iš būdų, kaip galima greitai ir efektyviai atstatyti marmuro arba granito blizgumą ir išgauti nepriekaištingą nupoliruoto akmens efektą yra granito/marmuro kristalizavimas.

Marmuro ir granito akmens kristalizavimas gali būti atliekamas įvairiose vietose: namuose, parduotuvėse, biuruose, viešose įstaigose, kruiziniuose laivuose ir pan. Iš pradžių paviršius lengvai nuvalomas ir nusausinamas. Vėliau atliekamas giluminis akmens valymas naudojant specialų ploviklį. Akmuo padengiamas specialia chemine medžiaga, kuri išlydo viršutinį sluoksnį ir jį sutankina taip sustiprindama ir atstatydama paviršių.

https://tavosvara.lt/wp-content/uploads/2020/10/dezinfekcija-tavosvara.lt_.png
Marmuro ir granito blizgumo atstatymas

Naujai suformuotas paviršius po marmuro ar granito akmens kristalizavimo tampa atsparesnis įbrėžimams (daugiau negu 2 kartus) ir daug lygesnis. Paviršius pasidaro net 10 kartų atsparesnis drėgmei ir atgauna pirminę natūralią akmens spalvą. Taip greitai ir lengvai atliekamas granito ir marmuro blizgumo atstatymas suteikdamas pirminį veidrodinį akmens blizgesį.   

Kvalifikuoti Tavo Švara specialistai užtikrins, kad granito ar marmuro akmens kristalizavimas bus atliktas profesionaliai ir be jokių priekaištų! Iš karto po marmuro/granito blizgumo atstatymo akmens paviršius pasidaro mažiau slidus, lengvai prižiūrimas (nešvarumai negali prasiskverbti giliau), ilgaamžiškesnis ir atsparesnis mechaniniams pažeidimams.

Valymo paslaugos

Rašykite mums