Betono šlifavimas, poliravimas

Betono šlifavimas, poliravimas

 

Net ir tokia kieta danga kaip betonas, dyla nuo mechaninių pažeidimų ar temperatūros pokyčių. Tai itin aktualu tokiose vietose kaip: garažai, laiptinės, gamyklos, biurai, restoranai, viešbučiai ir parduotuvės – kur didelis žmonių ar automobilių srautas. Siekiant pagerinti grindų eksploatacines savybes ir bendrą išvaizdą, betono danga atnaujinama dviem būdais: šiurkštus betono grindų šlifavimas ir lyginimas (kai įtrūkimai ir nelygumai pašalinami mechaniniu būdu) bei betono šlifavimas/poliravimas etapais (kai pažeidimai bei nešvarumai šlifuojami abrazyvinėmis deimantinėmis priemonėmis, keičiant šiurkštumo lygį (palaipsniui pereinant prie švelnesnių)).

Betono dangos atnaujinimas atliekama tik 2 paprastais žingsniais: mechaniškai pašalinamas viršutinis betono sluoksnis su visais paviršiaus nelygumais, kuris vėliau yra nupoliruojamas. Poliravimo metu naudojamos medžiagos sutvirtina betoną ir apsaugo jį nuo išorės poveikio. Jei grindyse yra įskilimų ar įdaužų, prieš atnaujinimą atliekamas betono remontas.

Betono dangos atnaujinimo privalumai
Paviršius tampa atsparus dulkėms – lengva priežiūra ir valymas
Pašalinamos negilios dėmės
Nenukenčia bendra grindų konstrukcija, nes poliruojamas tik viršutinis sluoksnis
Geriau slopinamas garsas
Padidėja atsparumas vandeniui, tepalams, nešvarumams, purvui ir cheminėms medžiagoms

Tavo Švara specialistai siūlo betono šlifavimo, poliravimo paslaugas atlikti greitai, efektyviai ir itin profesionaliai. Po betono atnaujinimo grindys tampa lygesnės, tvirtesnės ir daug atsparesnės mechaniniams pažeidimams ir temperatūrų pokyčiams, yra ilgaamžiškesnės ir dėl pašalintų net minimalių įbrėžimų ilgainiui dyla mažiau.

Valymo paslaugos

Rašykite mums