Langų valymas

LANGŲ VALYMAS VILNIUJE, KAUNE IR PANEVĖŽYJE

Žvilgsnis į pasaulį pro švarų langą yra daug malonesnis, net tada, kai už lango lyja. Langų plovimas turi būti ne tik pavasarinių darbų sąraše – kartą metuose šio darbo atlikti nepakanka. Bet kuri, net ir tvarkingiausia patalpa neatrodys nepriekaištingai, jei langų stiklai bus dėmėti ir dulkėti.

Nesvarbu ar tai nuosavo namo langai, ar parduotuvės vitrinos, o gal biuro ar įstaigos langai – mes galime pasirūpinti jų švara. Langų valymas Vilniuje ir Panevėžyje, klientui tinkamu laiku, naudojant profesionalias valymo priemones bei įrangą, yra tai, ką siūlo mūsų patyrę darbuotojai.

Langus plauname ne tik periodiškai, bet ir po remonto, renovacijos. Mūsų teikiamos paslaugos: medinių, plastikinių langų valymas, taip pat ir žaliuzių valymas.

Langų, vitrinų, stiklo pertvarų, esančių iki 2,5 m aukštyje, plovimo kaina priklauso nuo plaunamo ploto užterštumo. Taip pat galimas ir didesniame aukštyje esančių langų plovimas. Kaina sutariame įvertinę esamą situaciją. Be abejo, visus darbus atliekame vadovaudamiesi griežtomis kokybės ir saugumo taisyklėmis.

Valymo paslaugos

Rašykite mums