Po statybinis valymas

PO STATYBINIS VALYMAS VILNIUJE, KAUNE IR PANEVĖŽYJE

Po statybinis valymas atliekamas įrengtiems butams ir namams. Tai profesionalus patalpų valymas po remonto ir paruošimas naudojimui. Per jį panaikinamos statybinės dulkės, kurios remontuojant nusėda net ten, kur plika akimi galima ir nepastebėti, pvz., ant šviesių lubų, sienų. Kiekvienas, nors kartą daręs remontą, žino, kad ne taip paprasta yra išplauti grindis, langus, kad viskas būtų idealiai švaru. Mūsų patyrę specialistai, naudodami pažangias technologijas, pasirūpins, kad būtų išvalytos po statybų likusios kalkės, silikonas ir kiti nešvarumai. Šveičiame plyteles ir jas, kliento pageidavimu, impregnuojame arba vaškuojame. Nepriekaištingai švarai pasiekti, naudojame priemones, nekenkiančias žmogui bei aplinkai.

Per po statybinį valymą galime atlikti ir naujos buitinės technikos, bei santechnikos prietaisų valymą. Taip pat visi esantys baldai yra išvalomi ir iš išorės, ir iš vidaus. Grįžus į savo namus ar darbo vietą, Jums nebereikės nieko daryti, tik susidėti daiktus į švarias lentynas. Jei atliekamas biurų valymas, nuplauname ir stiklines pertvaras.

Visas po statybinis patalpų valymas, įkainojamas įvertinus valomą plotą ir jo būklę. Jūsų patogumui galime parūpinti konteinerių šiukšlėms ar nereikalingoms statybinėms medžiagoms, likusioms po remonto. Taip pat atliekame aplinkos tvarkymo darbus.

Po statybinis valymas Panevėžyje ir Vilniuje atliekamas iš anksto suderinus laiką su užsakovu. Darbų trukmė priklauso nuo valomo ploto ir jo užterštumo.

Valymo paslaugos

Rašykite mums