Kilimų valymas

KILIMŲ VALYMAS VILNIUJE, KAUNE IR PANEVĖŽYJE

Kilimai – jaukumą ir šilumą suteikianti vis dar labai populiari interjero dalis. Kaip ją prižiūrėti? Mes turime patirties ir žinių, kurios padės šia namų, biuro ar komercinių patalpų interjero dalimi džiaugtis ilgai, be papildomų rūpesčių.

Valome trumpo ir ilgo plauko kilimus, bei kilimėlius. Mūsų darbų sąraše ir kiliminės dangos valymas – o juk šis darbas įprastomis namų sąlygomis yra gana sudėtingas. Taip pat, esant poreikiui, nuomojame drėgmę sugeriančius kilimėlius, juos valome ir prižiūrime.

Kilimų valymas atliekamas naudojant šlapio valymo techniką. Kiliminės dangos valymas, tai procesas, kuomet panaikinamos įvairios dėmės ir nemalonūs kvapai, sumažinamos dėvėjimo žymės. Taip pat paryškinama kiliminės dangos spalva ir tekstūrą, kilimas atgauna pirminę savo išvaizdą.

Kiliminės dangos valymas atliekamas kliento namuose, jam patogiu metu. Kilimų valymas Vilniuje, Panevėžyje atliekamas juos pasiimant iš užsakovo ir grąžinant išvalytus. Šiai paslaugai taikomas papildomas mokestis. Valymo paslaugos atliekamos naudojant tik kokybiškas valymo priemones, užtikrinančias puikų rezultatą.

Tiksli kilimų valymo kaina suskaičiuojama įvertinus plaunamą plotą ir užterštumą.

Valymo paslaugos

Rašykite mums