Dezinfekcija

DEZINFEKCIJA VILNIUJE, KAUNE IR PANEVĖŽYJE

 

Jau atlikome dezinfekcijos darbus įvairiuose
objektuose: sveikatos priežiūros įstaigose (ligoninėse ir poliklinikose, odontologijos kabinetuose, slaugos namuose), visuomeninės paskirties patalpose (viešbučiuose, mokyklose, kirpyklose, kavinėse, viešajame transporte), o taip pat stambiose pramonės įmonėse ir smulkiuose namų ūkiuose.

Greitas, efektyvus ir saugus būdas dezinfekuoti paviršius:

Galimybė dezinfekciniu rūku užpildyti neriboto dydžio patalpas.
Itin efektyvus paskleidimas, nes skysčio lašeliai išpurškiami ir padengia net mažiausias ertmes (horizontalūs ir vertikalūs paviršiai).
Įrenginiai gali būti naudojami tiek stacionariai tiek ir mobiliai, su apsauginio arba dezinfekcinio rūko kasetėmis.

Privalumai:

Greitai veikiantis. Net ir didžiausią patalpą galima užpildyti dezinfekciniu rūku per mažiau nei minutę ir vėl ja naudotis po dviejų valandų.
Užtikrintas rezultatas. Žmogui atliekant dezinfekciją rankiniu būdu, negalima užtikrinti tolygaus visų paviršių padengimo. Atliekant darbus rūku, ženkliai sumažinama žmogiškųjų klaidų tikimybė.
Padengia mažiausias ertmes. Veikliosios skysčio medžiagos paskleidžiamos 1-5 mikrono dydžio, tad nusėsdamos patenka į mažiausias ertmes.
Vertikalių ir horizontalių paviršių padengimas. Rūkas tolygiai pasklidęs patalpoje, nusėda tiek ant horizontalių tiek ant vertikalių paviršių.
Nekenksmingas žmonėms. Tai saugi formulė, kuri nesukelia jokių neigiamų pasėkmių žmonėms, bei turi itin mažą tikimybę sukelti alergines reakcijas.
Nekenkia paviršiams. Medžiaga neturi agresyvių sudedamųjų dalių ir negali pakenkti jautriems paviršiams ar aplinkai.
Valo orą. Dezinfekcinės medžiagos prieš nusėsdamos ant paviršių, prieš tai ilgą laiką tvyro ore, taip dezinfekuodamos patalpų orą.
Nėra blogo kvapo. Medžiaga nepalieka blogo kvapo patalpoje, tad tai nesukeliai papildomo diskomforto ar nemalonių pojučių.
Mažiau drėgmės. Užpilde yra mažas kiekis skysčio. Tad atlikus dezinfekciją, patalpoje drėgmės norma padidėja nežymiai.

Valymo paslaugos

Rašykite mums