Generalinis valymas

GENERALINIS VALYMAS
VILNIUJE IR PANEVĖŽYJE

Savo namus, daugiau ar mažiau, tvarkome ir valome beveik kasdien. Sutikite, kad ne visada visus kampus spėjame kruopščiai išvalyti. Kartais būtinas ir generalinis namų valymas. Valant patiems, tai atima daug laiko ir fizinių pastangų. Kruopščiai ir preciziškai viską išvalyti nėra taip paprasta, kadangi generalinis valymas apima labai daug užduočių.

Mūsų patyrę darbuotojai žino, kaip viską atlikti kokybiškai ir nepriekaištingai. Dažniausiai ši paslauga užsakoma po remonto, statybų darbų, po ilgo patalpų nenaudojimo. Taip pat kelis kartus per metus, siekiant palaikyti idealią švarą namuose, biuro ar kitos paskirties patalpose.

Efektyvus generalinis valymas gali būti atliktas tik naudojant profesionalias valymo priemones, bei technologijas. Mūsų darbuotojai, atsakingai atliekantys savo darbą, visada įvertina valomas medžiagas ir pritaiko tinkamiausią valymo būdą. Galime atlikti net ir giluminį akmens masės plytelių valymą.

Įmonės „Tavo švara“ atliekamas generalinis valymas gali būti vykdomas ir ligoninėse, klinikose, mokymo įstaigose ir kitur, kur klientas pageidauja.

Mūsų profesionaliai atliktas generalinis valymas garantuos, kad į savo namus ar biurą įžengsite su nuostaba – gausite didelį gerų emocijų pliūpsnį, nes juk taip gera būti ten, kur švaru.

Klientų atsiliepimai

Kaip ir šeimoje, taip ir versle yra labai svarbu surasti partnerį, kuriuo gali pasitikėti ir kuris turi tokias pačias vertybes. Galiu drąsiai pasakyti, kad MB „Tavo švara“ yra toks mūsų partneris.
Jurgis Vilutis
„Rent Vilnius“ vadovas
Nuostabus darbas! Jau kelintą kartą, užsakome sandėlio valymo paslaugas MB „Tavo Švara“ Visada, laiku, visada operatyviai, už patrauklią kainą, su nuostabia emocija atliekama paslauga, kurios rezultatas puikus. Dėkoju Jums „Tavo Švara“ už nuostabų darbą.
Erika Šetkauskaitė
UAB „DLW Lietuva“ vadovė

Kitos valymo paslaugos

Valymo paslaugos