Langų valymas

LANGŲ VALYMAS
VILNIUJE IR PANEVĖŽYJE

Žvilgsnis į pasaulį pro švarų langą yra daug malonesnis, net tada, kai už lango lyja. Langų plovimas turi būti ne tik pavasarinių darbų sąraše – kartą metuose šio darbo atlikti nepakanka. Bet kuri, net ir tvarkingiausia patalpa neatrodys nepriekaištingai, jei langų stiklai bus dėmėti ir dulkėti.

Nesvarbu ar tai nuosavo namo langai, ar parduotuvės vitrinos, o gal biuro ar įstaigos langai – mes galime pasirūpinti jų švara. Langų valymas Vilniuje ir Panevėžyje, klientui tinkamu laiku, naudojant profesionalias valymo priemones bei įrangą, yra tai, ką siūlo mūsų patyrę darbuotojai.

Langus plauname ne tik periodiškai, bet ir po remonto, renovacijos. Mūsų teikiamos paslaugos: medinių, plastikinių langų valymas, taip pat ir žaliuzių valymas.

Langų, vitrinų, stiklo pertvarų, esančių iki 2,5 m aukštyje, plovimo kaina priklauso nuo plaunamo ploto užterštumo. Taip pat galimas ir didesniame aukštyje esančių langų plovimas. Kaina sutariame įvertinę esamą situaciją. Be abejo, visus darbus atliekame vadovaudamiesi griežtomis kokybės ir saugumo taisyklėmis.

Klientų atsiliepimai

Kaip ir šeimoje, taip ir versle yra labai svarbu surasti partnerį, kuriuo gali pasitikėti ir kuris turi tokias pačias vertybes. Galiu drąsiai pasakyti, kad MB „Tavo švara“ yra toks mūsų partneris.
Jurgis Vilutis
„Rent Vilnius“ vadovas
Nuostabus darbas! Jau kelintą kartą, užsakome sandėlio valymo paslaugas MB „Tavo Švara“ Visada, laiku, visada operatyviai, už patrauklią kainą, su nuostabia emocija atliekama paslauga, kurios rezultatas puikus. Dėkoju Jums „Tavo Švara“ už nuostabų darbą.
Erika Šetkauskaitė
UAB „DLW Lietuva“ vadovė

Kitos valymo paslaugos

Valymo paslaugos